Новини компанії

Січень 19, 2022

Урочисте вручення японського обладнання Суспільному мовнику

25 січня, напередодні 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією, в телевежі «Олівець» о 14:00 відбудеться урочисте вручення нового обладнання, придбаного в межах гранту, передбаченого Угодою (у формі обміну нотами) між урядами України та Японії.

Читайте також: Проводи Олімпійської збірної на Суспільному дивіться наживо на UA: ПЕРШИЙ

Спеціальне обладнання японського виробництва дозволить Суспільному випускати програми в HD-якості з чотирьох різних студій, об’єднаних у спільну мережу — із забезпеченням запису, монтажу та трансляцій спеціальним control room. Суспільне зможе забезпечувати свою аудиторію якісним і конкурентоспроможним контентом.

Цей захід — нагода зміцнити ділові, культурні зв’язки між країнами для плідної та взаємовигідної співпраці й надалі.

Щодо акредитації — звертайтеся за телефоном 0633278603.

Нагадаємо, 18 квітня 2019 року між урядами Японії та України укладено угоду в формі обміну нотами. За цією угодою японська сторона надала грант у 230 000 000 японських єн на придбання телевізійного обладнання. Окрім цього, із зазначеним грантом на постачання обладнання пов’язано й інший проєкт — технічна допомога японського агентства міжнародного співробітництва «Джайка», за якою японська сторона з 2017 року навчає медіафахівців роботи з новим телевізійним обладнанням.

Також завдяки допомозі фахівців, залучених через Джайка, підготовлено перелік відповідного обладнання, необхідного для НСТУ, — це проєкт розвитку потенціалу суспільного мовника в Україні.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.