Новини компанії

Січень 19, 2022

Про перспективи української вакцини від Covid-19 — у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 19 січня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо говоритимуть про перспективи створення української вакцини від Covid-19. Гість програми — голова комісії з біобезпеки і біозахисту при РНБО, директор Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України Сергій Комісаренко.

Початок прямого ефіру о 19:10.

Читайте також: Візит держсекретаря США Ентоні Блінкена до Києва — спецефір на Українському радіо

У програмі говоритимуть про результати грантових програм з розробки вакцин двома вітчизняними інститутами та про можливості масового виробництва препарату в Україні. 

Також йтиметься про те, які засоби захисту від вірусу довели свою ефективність, які карантинні заходи виправдані та необхідні для боротьби з пандемією, а також про інші медичні розробки вчених Інституту Палладіна.

Слухачі можуть поставити свої запитання, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92 або надіславши їх заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.