Новини компанії

Січень 13, 2022

Як медіа протидіяти шкідливій рекламі — Суспільне розповість на Media Health Talks – 2022

У четвер, 13 січня, голова правління Суспільного мовлення Микола Чернотицький та член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін, візьмуть участь в Media Health Talks-2022 — заході, присвяченому ефективній взаємодії громади з медіаспільнотою задля збереження здоров’я українців. Дискусія організована громадською організацією «Життя».

Читайте також: Перемоги 2021: від правління Суспільного мовлення

Основна тема дискусії — існування українських медіа без реклами адиктивних товарів та послуг, до яких входять тютюнові вироби, алкогольні напої та азартні ігри.

Зазначимо, реклама тютюнових виробів заборонена Законом України «Про рекламу», алкогольних напоїв — ЗУ «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», азартних ігор — засадами рекламної політики АТ «НСТУ». На відміну від комерційних телеканалів, основними принципами Суспільного мовлення як найбільшого незалежного медіа в Україні завжди були законність, точність, достовірність, використання форм та засобів, які не завдають шкоди споживачеві реклами та цінностям мовника.

Серед інших учасників заходу — українські медіаменеджери та журналісти: директор Центру журналістики KSE Андрій Яніцький, головна редакторка hromadske.ua Євгенія Моторевська, головний редактор видання «delo.ua» Андрій Лохматов, журналіст-розслідувач Євген Плінський та інші.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.