Новини компанії

Жовтень 13, 2021

Про державну політику щодо ветеранів — у «Здоровій політиці» на Українському радіо

Яка роль жінок-захисниць у секторі безпеки та оборони? Чи дійсно держава гарантує рівні права і можливості для жінок та чоловіків? Та яким є життя українських ветеранів після повернення до мирного життя? Про це 14 жовтня, у День захисників та захисниць України, — у спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика».

Гостя студії — Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Початок — о 18:05.

Читайте також: Спецефір до Дня захисників та захисниць України на UA: КУЛЬТУРА

У програмі говоритимуть про те, як українські ветерани й ветеранки повертаються з війни, як складається їхнє мирне життя, чи діє в Україні система медичної та психологічної реабілітації військових, як просувається робота з Міністерством охорони здоров’я щодо включення ветеранських потреб до програми медичних гарантій. Також гостя студії розповість про проєкт із вивчення стану здоров’я ветеранів, про особливості надання допомоги найбільш вразливим категоріям — захисникам України, які отримали інвалідність, та членам сімей загиблих воїнів, а також про те, яким буде ветеранський бюджет у 2022 році.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.