Новини компанії

Грудень 06, 2021

Доброволець та ветеран Ігор Мазур — у «Персоні ґрата» на Українському радіо

6 грудня, у День 30-річчя Збройних сил України, в ефірі програми «Персона ґрата» на Українському радіо — інтерв’ю з громадським діячем, добровольцем та ветераном російсько-української війни, працівником відділу захисту прав військовослужбовців Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігорем Мазуром (позивний «Тополя»).

Авторка та ведуча — Світлана Мялик

Початок о 19:30.

Читайте також: «Вікенд Нової Музики» від Радіо Промінь з’явився на подкастах

Доброволець та ветеран російсько-української війни розповість про те, як і чому історик та правознавець за фахом опинився на фронті, яким був стан Збройних сил України на початку війни і зараз, а також про те, яких ще заходів потребує українська армія сьогодні.

Окрім того, йтиметься про реалізацію Закону про основи національного спротиву, про необхідні дії у випадку загострення ситуації на українсько-російському кордоні й про стан захисту прав військових та ветеранів в Україні.

«Персона ґрата» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик, героями якого стають впливові політики, урядовці, депутати, мери, керівники найбільших компаній, очільники міжнародних організацій та дипломати.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти радіоканалів Суспільного в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.