Новини компанії

Листопад 24, 2021

Віктор Дяченко — ментор онлайн-хакатону «Спільно проти насильства»

Ведучий міжрегіонального проєкту «Ранок на Суспільному» Віктор Дяченко став ментором онлайн-хакатону «Спільно проти насильства»*. Цьогоріч подію присвятили Глобальній ініціативі «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».  

«Я знаю декілька проєктів з минулорічного хакатону, які надихнули мене стати ментором цьогоріч. Сподіваюся, що разом зможемо згенерувати та якісно презентувати задуми, які учасники втілять у життя», —  розповів Віктор Дяченко.

Читайте також: Суспільне разом з «Едкемп Україна» закликають українських освітян знайти радість в освіті та ділитися нею

Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства» — це подія для тих, хто не звик стояти осторонь соціальних проблем. Охочі долучитися мали зареєструватися на онлайн-хакатон, опісля — взяти участь у менторських сесіях і за наступні 48 годин — створити проєкт та презентувати згенеровану ідею на розсуд журі. 

Три найкращі проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та подарунки від партнерів. Подані проєкти мають реалізовуватися у партнерстві з громадами Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Міжрегіональне шоу «Ранок на Суспільному» виходить на всіх регіональних телеканалах щобудня з 6:30 до 9:00

Місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства» організовано платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42 в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Королівства Нідерландів, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).