Новини компанії

Вересень 24, 2021

Вихідні разом із Суспільним — телепрем’єри 25 і 26 вересня на регіональних телеканалах

Сезон прем’єр на регіональних телеканалах Суспільного триває. 25-26 вересня на телеглядачів очікує ще два нові проєкти, відібрані торік на конкурсі «Створюй із Суспільним», а також трансляція спортивних змагань із Чернівців та телеверсія концерту симфонічної музики з Черкас. 

Читайте також: Встигни подати заявку на «Створюй із Суспільним» — залишився тиждень

У суботу, 25 вересня, дивіться на Суспільному у своєму регіоні: 

  • о 12:15 — концерт Академічного симфонічного оркестру Черкаської філармонії. Саме цим концертом колектив відкрив 30-й сезон, у програмі — шедеври симфонічної класики XIX і XX століть. Докладніше за посиланням.

  • о 14:10 — прем’єра проєкту «Умандрували: за Харковом» про те, як містянину жилося у селі. Більше про програму читайте тут. 

  • о 18:25 — прем’єра фільму «Журналістика результату» на основі матеріалів-фіналістів конкурсу професійної журналістики «Честь професії» 2021 року. Цей проєкт — можливість показати українцям, що справжня журналістика може стати каталізатором багатьох змін у суспільстві, чесно віддзеркалити дійсність і показати, що від цінностей та поглядів, які транслюють журналісти суспільству, залежить багато.

  • о 19:15 — прем’єра другого сезону проєкту про національні спільноти «Відтінки України». Це цикл документальних сторітелінгових відеоісторій про національні спільноти та корінні народи України. Більше про програму читайте за посиланням.

Читайте також: «Створюй із Суспільним-2022». Питання й відповіді про участь у конкурсі

У неділю, 26 вересня:

  • об 11:00 усі регіональні канали Суспільного транслюватимуть змагання III етапу чемпіонату України з автокросу на легкових автомобілях та спеціальних кросових автомобілях «багі», які відбуватимуться в Чернівцях. Докладніше за посиланням.

  • о 21:30 — прем’єра проєкту «Українське підпілля на Волині». Це перший фільм документально-публіцистичного циклу про діяльність УПА. Більше про проєкт читайте тут. 

Крім цього, дивіться наступні випуски проєктів: «ОК, я тобі поясню англійську» (щосуботи о 10:40), «Сковорода. Гастробайки» (щосуботи об 11:00), «Голоси Донбасу» (щосуботи о 19:00), «Покоління. Паралелі» (щонеділі о 21:00), «Вчитель» (щосуботи о 15:00). А також проєктів «Мистецтво жити» (у суботу о 13:40), «Народжені рікою» (у суботу о 13:55) та «Історії (не)забутих сіл» (у неділю о 14:10). 

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.