Новини компанії

Вересень 17, 2021

Як заявити про себе світу: Марія Фрей розповість на Всеукраїнському форумі молодіжних центрів

У неділю, 19 вересня, генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей візьме участь у п’ятому Всеукраїнському форумі молодіжних центрів «Від ініціативи — до дії».

Читайте також: Як втілити телепроєкт через конкурс «Створюй із Суспільним-2022». Zoom-конференція з Марією Фрей

О 12:00 у межах дискусії «Як говорити про себе, щоб про тебе почули?» Марія Фрей розповідатиме про молодіжний медіапростір України — який контент споживає молодь, чи можливо дотримуватися інформаційної гігієни та як створювати якісний продукт, який зацікавить гугл.

«Ми живемо у часи, коли немає майже жодних перепон, які завадили б розповідати про себе не тільки на всю країну, а й увесь світ. То чому ж інформації про життя молоді у невеликих громадах все ще так мало? Як прочитати звіт про діяльність молодіжної ради, щоб зрозуміти, що відбувається насправді? З ким співпрацювати? Де? Навіщо? Про це буду розповідати на форумі і, звісно, закликатиму до взаємодії з Суспільним», — зазначила генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного. 

Упродовж 17-19 вересня учасниками форуму також будуть Марина Попатенко, заступниця міністра молоді та спорту України; Людмила Лефтер, керівниця секції освіти та молоді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; Олена Подобєд-Франківська, голова Асоціації молодіжних центрів України; Ольга Гришин-Грищук, психологиня, гештальт-терапевтка, менеджерка Суспільного Буковина; Килина Бішер, комунікаційна менеджерка Міністерства цифрової трансформації України; Денис Блощинський, ідейник освітнього проєкту «Відкривай Україну», співзасновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну»; Орнелла Остапенко, комунікаційний стратег, артдиректорка та співзасновниця соціального підприємства Creative Women publishing та інші.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Захід відбудеться за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Асоціації молодіжних центрів України, U-Report Україна та Дитячого фонду ООН (UNICEF).