Новини компанії

Вересень 16, 2021

Федір Скрипник очолив напрям моніторингу якості контенту на Суспільному

16 вересня Федір Скрипник очолив департамент моніторингу контенту та стандартів мовлення Суспільного. Його команда перевірятиме відповідність контенту на всіх платформах компанії журналістським стандартам та редакційній політиці Суспільного мовника.

«Суспільне стрімко розвивається. Кількість проєктів зростає. Обсяг контенту зростає. Відповідно — зростають і ризики помилок. Ціль Департаменту — зменшити їх до мінімуму. Ідеальний варіант — позбутися ризиків взагалі. В аудиторії Суспільного не має бути навіть натяку на сумніви у чистоті нашого медійного продукту. Завдання точно не з легких. Але коли нас це зупиняло?», — розповів Федір Скрипник.

Департамент моніторингу контенту та стандартів мовлення підпорядковується голові правління Суспільного та покликаний не лише стежити за контентом, а й надавати рекомендації щодо покращення матеріалів та планування спільних інформаційних приводів теле-, радіо-, діджитал-платформ.

«Для команди Суспільного найціннішим показником нашої роботи є довіра глядачів і слухачів. Вона здобувається щоденною кропіткою працею кожного журналіста, чітким дотриманням редакційної політики. Під керівництвом Федора Новини Суспільного досягли стабільно високої якості, стали прикладом дотримання журналістських стандартів для всього ринку. Я впевнений, що його експертиза й досвід допоможуть досягти нової якості нашого контенту», — зазначив голова правління Суспільного Микола Чернотицький.

Читайте також: У новинах на UA: ПЕРШИЙ традиційно відсутня джинса — моніторинг Детектор медіа

З грудня 2019 року Федір Скрипник був генеральним продюсером інформаційного мовлення, а до того обіймав посаду виконавчого продюсера департаменту інформаційного мовлення, брав участь у створенні й налагодженні роботи ньюзруму Суспільного, зокрема організовував спільну роботу з ньюзрумами регіональних філій. До роботи на Суспільному обіймав посади шеф-редактора новин на телеканалах ZIK та 24 каналі, працював на телеканалах «СТБ» та «Україна».

 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.