Новини компанії

Вересень 15, 2021

Микола Чернотицький та Світлана Остапа візьмуть участь у дискусії «Суспільне: чи можна вважати реформу завершеною?»

У четвер, 16 вересня, голова правління Суспільного мовника Микола Чернотицький та голова Наглядової ради Суспільного Світлана Остапа візьмуть участь у дискусії на тему «Суспільне: чи можна вважати реформу завершеною?» в межах Національної розмови про медіа — National media talk*.

Ініціатори заходу: міжнародна організація Internews та Агенція США з міжнародного розвитку.

Читайте також: Василь Арович — спікер XII Конгресу інформаційних сайтів та міських порталів

Під час дискусії обговорять, чи можна назвати реформу суспільного мовлення незворотною, якою є роль Суспільного на медійному ландшафті зараз і якою вона має бути у майбутньому, чи убезпечені доброчесність та неупередженість НСТУ, якими є наступні цілі реформи з точки зору Суспільного, влади та громадянського суспільства, а також що потрібно для забезпечення сталості НСТУ як інституції.

Також серед учасників:

  • Світлана Остапа, Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України;
  • Оксана Романюк, Інститут масової інформації;
  • Євгенія Кравчук, фракція політичної партії «Слуга народу».

Модератор дискусії — Тарас Петрів, фундація «Суспільність».

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

* National media talk — це подія, яка об’єднує журналістів, редакторів та медіаменеджерів з усієї країни для відвертого і продуктивного діалогу щодо якості контенту, журналістських стандартів, професійних викликів в умовах гібридної війни та в епоху постправди, а також ефективних засобів державного і професійного регулювання медіа.