Новини компанії

Вересень 14, 2021

Лідерство жінок у громадах: Марія Фрей візьме участь у панельній дискусії Українського Жіночого Конгресу

15-16 вересня відбудеться V Український Жіночий Конгрес «Лідерство жінок як цінність». Генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей буде спікеркою на події й долучиться до дискусії «Лідерство жінок у громадах — нова якість місцевої політики», яка відбудеться 16 вересня о 13:00

Читайте також: Як втілити телепроєкт через конкурс «Створюй із Суспільним-2022». Zoom-конференція з Марією Фрей

Це обговорення покаже роль жінок у розвитку громад та регіонів, зокрема, які підходи застосовують та які ініціативи запроваджують жінки-лідерки. Дискусія стане спробою поговорити про більше залучення жінок у життя громади, жіночий активізм та волонтерство, а також можливості місцевих активісток ставати лідерками на національному рівні.

«Коли ми говоримо про лідерство жінок у громадах, найголовніше, на що нам варто звертати увагу, це питання особистої безпеки жінки. Налагодження горизонтальних зв'язків, боротьба зі стереотипами та розширення можливостей — все це здійсненно за умови, коли є безпечне середовище для життя і розвитку», — переконана генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Читайте також: Триває підготовка до розбудови гіперлокальної мережі журналістів Суспільного

Онлайн дивитися цю та інші дискусії можна на офіційному сайті Українського Жіночого Конгресу. 

Нагадаємо, V Український Жіночий Конгрес об’єднає національних і міжнародних високопосадовців, бізнес, громадський сектор та медіа на найбільшій лідерській події України у сфері рівності жінок і чоловіків.

Упродовж двох днів Конгресу виступатиме понад 30 спікерок та спікерів офлайн та онлайн. Захід охопить 6 платформ та 5 side-подій. Більше про програму V Українського Жіночого Конгресу можна дізнатися на сайті.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.