Новини компанії

Вересень 13, 2021

Суспільне візьме участь у міжнародному форумі KYIV MEDIA WEEK

14-15 вересня голова правління Суспільного Микола Чернотицький та член правління, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін візьмуть участь в XI міжнародному форумі KYIV MEDIA WEEK*, присвяченому аналізу медіаіндустрії та перспективам її розвитку в новій ковідній реальності.

Читайте також: Чи витіснять роботи журналістів — Микола Чернотицький на MezhyhiryaFest 2021

Зокрема у вівторок, 14 вересня, з 10:00 до 11:30 Микола Чернотицький візьме участь у відкритій дискусії «Медіабізнес. Перезавантаження». Гравці медіаринку та представники влади обговорять низку питань:

  • важливість оновлення українського законодавства у сфері медіа;
  • приведення законів у відповідність до європейських стандартів;
  • співпрацю держави та бізнесу у сфері аудіовізуальної індустрії;
  • довгострокові стратегії у розвитку медіагалузі в Україні. 

У середу, 15 вересня, у межах панелі «Популярний та прибутковий контент із соціально вагомим змістом» Ярослав Лодигін розповість про роль бродкастерів та продюсерів у створенні та розповсюдженні аудіовізуальних творів, а також про те, як привертати увагу аудиторії до важливих тем і при цьому досягати високих рейтингів. Дискусія триватиме з 10:50 до 11:30.

Учасниками дводенного медіафоруму також будуть Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України, Стен Ньорлов, голова Офісу Ради Європи, Марина Кудерчук, голова Державного агентства України з питань кіно, Ольга Герасим'юк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та представники інших українських медіакомпаній. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА, Суспільне радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

* Водинадцяте KYIV MEDIA WEEK збирає головних гравців медіаринку: державного, бізнесового секторів та незалежних спілок, аби обговорити ключові проблеми української аудіовізуальної індустрії, консолідувати зусилля усіх стейкхолдерів у їх подоланні та окреслити практичні кроки у найближчій перспективі. Організатор форуму — Media Resources Management (MRM).

Цьогоріч KYIV MEDIA WEEK пройде в гібридному форматі та об'єднає переваги живого спілкування й дистанційної участі. У зв’язку з обмеженою кількістю глядачів в Hyatt Regency Kyiv усі охочі зможуть подивитися онлайн-трансляції Форуму на аналітичному медіаресурсі Media Business Reports (MBR) безкоштовно.