Новини компанії

Вересень 10, 2021

Визначено переможця мистецького конкурсу «Добрі справи» — проєкту про представників національних спільнот

9 вересня в межах мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуального контенту «Добрі справи» відбувся захист проєктів. Суспільний мовник визначив переможця, яким стала команда Visimka Production (ФОП Бойко), що вже 7 років виробляє аудіовізуальні твори та має понад 70 реалізованих проєктів.

Читайте також: Суспільний мовник обрав переможця мистецького конкурсу на створення проєкту «Свої»

Короткометражний документальний проєкт «Добрі справи» покаже історії про добрі справи представників національних спільнот не тільки на благо свого ком’юніті, а й для всіх українців. 

Проєкт буде створено для всіх платформ суспільного.

Ефір на кожній платформі запланований вже у листопаді цього року.

Суспільне мовлення — єдине медіа в Україні, яке постійно створює проєкти мовами національних спільнот — для них, а про них — українською. У 2019 році був створений Координаційний центр мовлення національних меншин. Команда Центру збирає інформацію з усіх куточків України про найважливіші для кожної спільноти події, виклики та проблеми, прагне створити середовище рівності, толерантності та плюралізму нацменшин. 

Команда Центру співпрацює з редакціями Суспільного, що виготовляють проєкти мовами нацспільнот в Ужгороді, Чернівцях та Одесі: координує та консультує їх. UA: ЗАКАРПАТТЯ створює телепрограми угорською, словацькою, ромською, русинською, німецькою та румунською. UA: ОДЕСА — гагаузькою, молдовською та болгарською. Команда UA: БУКОВИНА виготовляє проєкти румунською.