Новини компанії

Вересень 06, 2021

Стен Ньорлов та Генрік Вілладсен відвідали Суспільне Одеса

2 вересня у межах робочого візиту Голова офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен відвідали Одеську філію Суспільного.

Очільники обох організацій взяли участь у проєкті «Сьогодні. Головне» телеканалу UA: ОДЕСА, де йшлося про те, як міжнародні організації допомагають протидіяти свавіллю в правоохоронній системі та про безпеку журналістів у нашій країні.

Опісля продюсерка Суспільного Одеси Олена Кваша розповіла про головні здобутки філій Суспільного — високий рівень стандартів, баланс думок, якісну нетоксичну журналістику, специфіку роботи сучасного ньюзруму, а також про взаємодію та співпрацю із Суспільним в Одесі. 

Читайте також: Фільм Суспільного про українську психіатрію здобув cпецвідзнаку Національного конкурсу журналістських розслідувань-2021

«Наш суспільно-політичний майданчик завжди готовий до різних тем, у тому числі й до міжнародних. Так, чудова розмова вийшла у Михайла Кушніра зі Стеном Ньорловим та Генріком Вілладсеном. І наш глядач отримає актуальну інформацію. Окрім участі в програмі, мали можливість під час короткої зустрічі обговорити становлення Суспільного мовника в регіоні, особливості роботи філії. Вийшов живий і цікавий діалог», — каже Олена Кваша

Також продюсерка філії зазначила, що політична підтримка Суспільного від європейських інституцій продовжує бути актуальною і необхідною. 

«Така ситуація, на мою думку, триватиме доти, поки не буде сформована певна культура взаємин влади і мовника в країні. І це — про час та комунікації, довіру, тобто — не так швидко, як хотілося б. Без партнерської участі нам поки буде складно», — зазначила Олена Кваша.

Окремо продюсерка розповіла про програми мовами нацменшин, що висвітлюють питання міжнаціональних взаємин поліетнічної Одещини й виходять на UA: ОДЕСА та Українському радіо Одеса

«Ми бачимо якісну та нелегку роботу, яку робить Суспільне Одеса. Особливо важливі зусилля у висвітленні життя місцевих національних меншин та промоції інклюзивності», — підкреслили очільники обох організацій.

Нагадаємо, UA: ОДЕСА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися онлайн-проєкти Суспільного Одеси та слухати програми Українського радіо Одеса можна на сайті філії. Оперативні новини про Одещину — на порталі Суспільне | Новини та на сторінці Суспільне Одеса у Фейсбуці.