Новини компанії

Серпень 03, 2021

Про успіхи борців та легкоатлетів у програмі Студія Олімпійські ігри на UA: ПЕРШИЙ

У вівторок, 3 серпня, у програмі «Студія Олімпійські ігри» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ говоритимуть про виступи українських борців Ленура Темірова, Парвіза Насібова, Жана Беленюка, легкоатлетів Марини Бех-Романчук, Сергія Смелика та інших на Олімпійських іграх у Токіо-2020.

Читайте також: Майже 1 млн глядачів зібрав UA: ПЕРШИЙ під час трансляції змагань з важкої атлетики

У гості завітає призер чемпіонатів світу з легкої атлетики Олексій Касьянов, разом з яким ведучі Дмитро Лазуткін та Денис Зерченко обговорять виступи стрибунки в довжину Марини Бех-Романчук, бігунів Тетяни Мельник, Сергій Смелика та інших атлетів.

Також до студії запросили Олександра Пастухова, речника федерації греко-римської боротьби, який коментує змагання з боротьби на цих Олімпійських іграх. Олександр прокоментує виступи борців Ленура Темірова, Жана Беленюка, Парвіза Насібова та борчинь Алли Черкасової й Ірини Коляденко.

Виступи українок в артистичному плаванні прокоментує багаторазовий чемпіон України з синхронного плавання Євген Зельман.

Як завжди, на глядачів чекають сюжети з арен у Токіо від олімпійських кореспондентів Суспільного мовника — Дар’ї Кузнецової, Юлії Пазенко, Євгена Перестенка, Євгена Каранова та Вадима Хащука.

Дивіться програму «Студія Олімпійські ігри» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ о 10:30 з ведучими Денисом Зерченком та Яною Павловою, а також о 16:30 з Дмитром Лазуткіним та Анною Різатдіновою.

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ, Радіо Промінь та діджитал-платформа Суспільне Спорт — офіційні транслятори ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо.

Дивіться, слухайте, читайте про перебіг наймасштабнішої спортивної події у світі щодня з 23 липня по 8 серпня. Детально ознайомитися з розкладом трансляцій на ресурсах Суспільного — найбільшого незалежного медіа в Україні — можна за посиланням.