Новини компанії

Липень 23, 2021

Ведучий Суспільного Віктор Дяченко розповість майбутнім медійникам, як не втратити віру в свою ідею

В суботу, 24 липня, о 14:00 ведучий міжрегіонального проєкту «Ранок на Суспільному» Віктор Дяченко розповість майбутнім медійникам «Як комунікувати цінності» в межах освітньої кампанії для регіональної молоді. 

Читайте також: «Гендерні окуляри» — 12 серій про проблеми дискримінації та гендерної нерівності

Крім ведення ранкових ефірів на Суспільному, Віктор Дяченко є автором освітнього проєкту «Українська мова» і тренером із протидії фейкам у медіа. На події він розповість, як пройти шлях від регіональних до національних медіа й доведе, що «регіональне» і «найгірше» — це не синоніми, а «надто молодий» чи «мало досвіду» — це стереотипи, які треба долати.

І про серйозне, і про курйози в роботі — Віктор поділиться власним досвідом з учасниками події та розповість, що потрібно сучасним медіа. 

«Порад давати не люблю, але якщо є запит — ділюся інструментами, що можуть стати у пригоді. Головний — як не втратити віру у свою ідею в умовах, коли всі кажуть “це нереально”, “забудь”, “зараз не час”. Водночас участь у цьому заході — приємна зустріч з людьми різних регіонів, які цікавляться комунікаціями, медіа. Можливо, ми ще створимо спільний проєкт. Адже Суспільне є у кожному куточку країни», — розповідає ведучий «Ранку на Суспільному» Віктор Дяченко.

Читайте також: «Ранок на Суспільному» святкує перший рік в ефірі

Мета проєкту «Як комунікувати цінності» — допомогти початківцям у телевізійній сфері. Це спілкування з реальними журналістами, ведучими, гостьовими редакторами та комунікаційниками, занурення в роботу традиційних медіа, формування власного бренду, політичне орієнтування та нідерландський досвід.

Подія проводиться безкоштовно. Організатор — ГО «СД Платформа», яка відстоює цінності свободи, рівності та солідарності.

Нагадаємо, що цінності Суспільного:

  • Незалежність — від змін у владі й політичному житті, від комерційних впливів та інтересів великого бізнесу. Це незалежність у своїй редакційній і програмній політиках, у формуванні штату та здійсненні господарської діяльності. Це прагнення досягти повної фінансової незалежності від державного фінансування.
  • Відкритість — до людей і світу, що спирається на розмаїття й багатогранність інтересів аудиторії Суспільного мовлення. Це постійне прагнення до змін, прозорість і підзвітність українському суспільству.
  • Рівновага — вимагає ґрунтовності й не припускає використання неперевірених даних і надмірних емоцій. Вона надає аудиторії можливість розуміння різних точок зору в Україні, Європі та світі. Рівновага, на якій базується довіра аудиторії.
  • Просвітництво — спонукає людей прагнути до нових знань, розширювати свої горизонти бачення і планування.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також регіональні телерадіокомпанії.  Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Міжрегіональний проєкт «Ранок на Суспільному» виходить щобудня на регіональних телеканалах Суспільного з 6:30 до 9:00.