Новини компанії

Червень 10, 2021

Психологічний трилер «Вона» з Ізабель Юппер — на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 12 червня, о 23:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться показ трилера «Вона» Пола Верговена з Ізабель Юппер у головній ролі. Стрічка заснована на романі «Ох…» Філіппа Джиана. 

Читайте також: Український авангард Львова у програмі «Ідемо в музей» на UA: КУЛЬТУРА

Події фільму розгортаються навколо 49-річної Мішель, яка у дитинстві втратила зв’язок із батьком. Його посадили у в’язницю за масове вбивство, і в медіа її ім’я досі асоціюється з цією трагедією. Ввечері до квартири Мішель вдирається ґвалтівник. Утім, після нападу вона не подає заяви до поліції, щоб не привертати до себе уваги. Ґвалтівник продовжує стежити за нею, і головна героїня підозрює, що це може бути хтось із компанії, де вона працює.

Головну роль у фільмі «Вона» виконала Ізабель Юппер — французька акторка, відома за роботами у фільмах «Піаністка» Міхаеля Ганеке та «Вісім жінок» Франсуа Озона. Стрічку зняв нідерландський режисер Пол Верговен, відомий за роботами в жанрі наукової фантастики або еротичного трилера («Робокоп», «Основний інстинкт», «Невидимка»).

Стрічку «Вона» вперше показали на 69-му Каннському кінофестивалі. У 2017 році Ізабель Юппер отримала номінацію на премію «Оскар» як найкраща акторка.

«Вона» неодноразово отримувала нагороди на різноманітних преміях: «Гоя» за найкращий європейський фільм, «Незалежний дух» за найкращу жіночу роль, «Сезар» та «Золотий глобус» — також за фільм та акторку. Європейська кіноакадемія назвала Ізабель Юппер та Пола Верговена найкращими акторкою та режисером відповідно і присудила й фільму звання найкращого. Стрічка зайняла друге місце у топі престижного французького видання Cahiers du Cinéma за 2016 рік. 

Дивіться фільм «Вона» на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.