Новини компанії

Лютий 25, 2021

Амбасадорка Великої Британії в Україні відвідала телецентр «Олівець»

25 лютого телецентр «Олівець» відвідала Мелінда Сіммонс — пані Посол Великої Британії в Україні. Під час візиту було записане інтерв'ю і проведена коротка екскурсія телецентром. Пані посол запевнила у подальшій підтримці й була приємно здивована рівнем змін, які відбулися, бо мала змогу порівняти колишню новинну студію з флагманом Суспільного на сьогодні — найсучаснішою Суспільною студією. 

Про підтримку Суспільного мовника партнерами, зокрема Посольством Великої Британії та BBC Media Action розповіли голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія та членкиня правління Суспільного Інна Гребенюк.

«Ми дуже радіємо, що нас відвідала пані Мелінда Сіммонс. Напевно, це найаналітичніша людина, яку я знаю. Вона може обережно і досконально розібрати будь-яку ситуацію. Допомога і підтримка Суспільного мовника Посольством Великої Британії та BBC Media Action справді неоціненна, і ми дуже вдячні за це нашим партнерам. Важко говорити про те, наскільки їм близькі наші проблеми, але на чому вони розуміються, і ми про це ще будемо говорити, так це на захисті незалежності, бо мають у цьому величезний досвід, ВВС існує майже 100 років», — прокоментував голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

Читайте також: Суспільне Новини — у «білому списку» найякісніших ЗМІ

«Сьогодні на Суспільному ми з радістю вітали пані Посла Великої Британії — Мелінду Сіммонс. Це був її перший візит в «Олівець». Декорація Суспільної студії, яку ми тепер маємо, — з'явилася саме за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та нашого партнера BBC Media Action. Візити наших міжнародних партнерів в «Олівець» і підтримка Суспільного — відбуваються постійно. Ми відчуваємо цю підтримку і завжди вдячні за це. Я навіть сказала б, що розвиток Суспільного не можна уявити без підтримки наших іноземних партнерів. Суспільне невпинно змінюється і розвивається  й стає не тільки незалежним та найбільш об'єктивним медіа, а й інструментом демократичного розвитку всієї країни — робимо все для того, щоб це відбулося», — сказала членкиня правління UA: Суспільне мовлення Інна Гребенюк.

Своїми враженнями від візиту до «Олівця» поділилася й Мелінда Сіммонс — пані Посол Великої Британії в Україні.

«Із великим задоволенням відвідала студії UA: Суспільне мовлення і поспілкувалася з Зурабом Аласанією та командою. Особливо приємно, що Велика Британія активно підтримує реформу Суспільного мовника. Наші партнери з ВВС Media Action співпрацюють зі своїми українськими колегами-телевізійниками для обміну професійним досвідом, щоб допомогти НСТУ стати суспільним каналом 21 століття та продовжувати служити інтересам усіх українців», — зазначила пані Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Фото — Володимир Шевчук