Новини компанії

Лютий 23, 2021

Суспільне на другому місці серед українських команд у Чемпіонаті світу з шахів

Команда UA: Суспільне мовлення обійшла команди Microsoft, Socar, Mercedes-Benz з Індії та європейський Vodafone на Першому корпоративному онлайн-чемпіонаті світу з шахів Міжнародної шахової федерації (FIDE).

Загалом команда Суспільного посіла 18-те місце серед 39 команд групи, які змагалися 19–21 лютого. Попри те, що команді не вдалося пройти у чвертьфінал, капітан команди — член правління, відповідальний за платформу телебачення Суспільного, Ярослав Лодигін задоволений результатом.

Читайте також: Топ книжкових рекомендацій від команди Суспільного

«Дуже задоволений тим, що ми взяли участь у першому в історії Корпоративному онлайн-чемпіонаті з шахів — ми грали разом з найкрутішими компаніями світу. Суспільне посіло 18-те місце серед 39 компаній у своїй дуже сильній групі, у складі багатьох суперників були гросмейстери. Наша команда з шести гравців провела поєдинки з шістьма командами: проти приватного пенсійного фонду з Нідерландів та нафтової корпорації з Індії. Останні два поєдинки були для нас найуспішнішими на турнірі — ми обіграли румунську Сognitivе Creations з рахунком 3:1. В останньому раунді ми найбільше не хотіли зустрітися в поєдинку з командою Socar з Азербайджану, у складі якої був міжнародний гросмейстер Ніят Абасов, проте випало зіграти саме з нею. Але нам вдалося здобути перемогу 3:1,  —  розповів Ярослав Лодигін. —  Хочу відзначити наших гравців — Дмитра Шуста, який заробив шість очок, тобто виграв усі свої матчі на турнірі, а також Наталію Повашевич, яка відіграла 59 ходів з гросмейстером Ніятом Абасовим (75-й за рейтингом гравець світу) і достойно боролася до останнього. 

Серед українських компаній ми зайняли друге місце, і я задоволений тим, як ми виступили. Сподіваюся, що цей чемпіонат стане поштовхом до активізації нашого шахового клубу. Я запрошую всіх приєднуватися, поки карантин — онлайн, а далі сподіваюся, і наживо. Думаю, що впродовж року ми організуємо декілька матчів з іншими компаніями в Україні й не тільки та будемо готуватися до наступного чемпіонату світу. Після цього турніру можемо однозначно сказати, що Суспільне — серед найрозумніших компаній світу».

Своєю чергою Наталія Повашевич з департаменту управління бюджетом поділилася своїми враженнями від турніру: «У нас були надзвичайно сильні суперники. Мені пощастило зіграти з гросмейстером з Азербайджану, цей раунд був найцікавішим і найзапеклішим! Загалом, я вдячна колегам за гру! І за можливість знову поринути з головою у шахи, які я покинула 30 років тому».

За словами Дмитра Шуста, з Академічного хору UA: Українське радіо, наступного року Суспільне покаже кращі результати.

«Я особисто отримав купу вражень. Було цікаво спостерігати за емоціями суперників та партнерів по команді від перемог та поразок. Попри те, що інші команди були представлені шахістами з дуже високим рівнем гри, ми гідно представляли нашу компанію і досягли непоганих результатів», — зазначив Дмитро Шуста.

Нагадаємо, Перший корпоративний онлайн-чемпіонат світу з шахів зібрав несподівано великий і міцний склад учасників: 284 команди з 78 країн світу, до складу яких увійшли 204 володарі шахових звань, включаючи 36 гросмейстерів.