Новини компанії

Січень 15, 2021

«Поки ти ходив на побачення» і «Халепа на 5 баксів» — прем’єри комедій на UA: ПЕРШИЙ

У вихідні, 16 і 17 січня, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже комедійні фільми «Поки ти ходив на побачення» і «Халепа на 5 баксів». Обидві стрічки є телепрем'єрами на українському телебаченні.

Читайте також: UA: ПЕРШИЙ покаже Клубний чемпіонат світу з футболу

У суботу о 21:45 в ефір вийде романтична комедія «Поки ти ходив на побачення» режисера Девіда Віннінга. 

Сюжет розгортається навколо Ніка і Джулі, які були щасливим подружжям. Але  подружнє щастя тривало недовго і через життєві обставини вони розлучилися. Незалежно один від одного Нік і Джулі зареєструвалися на сайті знайомств і почали листуватися один з одним, приховуючи свої справжні імена. Після незручної зустрічі на побаченні вони вирішують підібрати один одному гідних партнерів. Випадкова зустріч стала поштовхом до спалаху почуттів з новою силою. Та тільки вони не хочуть цього визнати.

У неділю о 22:00 глядачі побачать українську комедію режисера Мирослава Латика «Халепа на 5 баксів». Фільм є сиквелом вебсеріалу «5baksiv.net» і знятий у 2019 році за ініціативи ВВС Media Action.

Стрічка розповідає про дрібного шахрая Хом’яка, якого разом із друзями Максом та Зеником вважають головними підозрюваними у вбивстві. Герої потрапляють в епіцентр розборок місцевих банд, що полюють за головним доказом — флешкарткою із відео державного злочину. Слідчі мають знайти всіх злочинців і розкрити справу вбивства. Та серед них є «кріт», для якого це слідство — лише прикриття для іншої операції. І коли здається, що все пропало й життя скінчилося, у Хом’яка народжується смілива ідея.

Дивіться комедійні фільми «Поки ти ходив на побачення» і «Халепа на 5 баксів» у вихідні, 16 і 17 січня, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також на сайті каналу та в мобільному застосунку suspilne.tv.