Новини компанії

Січень 06, 2021

Сімейне Різдво — на UA: КУЛЬТУРА

У Різдво, 6 і 7 січня, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА підготував тематичні програми для святкування у сімейному колі.

6 січня

О 12:20 у програмі «Солодка дача» ведуча Анна Андрієнко покаже, як приготувати різдвяний кекс.

О 13:50 йтиме двосерійний фільм «Свята сім’я» — історія любові Марії і Йосифа до народження Ісуса. Вони полюбили одне одного, не дивлячись на різницю у віці, суспільний статус і походження.

Повтор можна подивитися 7 січня о 9:05.

Читайте також: Телеканали Суспільного мовника транслюватимуть різдвяні літургії

О 18:00 глядачі побачать стрічку «Мої думки тихі». Драматична комедія розповідає про стосунки сина й матері, занурює глядачів у вир дивних, проте надзвичайно життєвих ситуацій. На цих двох чекає несподівана пригода, у якій їм доведеться переосмислити своє життя. Роль мами у фільми виконала харизматична Ірма Вітовська, а сина зіграв талановитий Андрій Лідаговський.

Після завершення офіційного прокату кінотеатрам довелося влаштовувати додаткові покази, адже фільм спричинив справжній фурор серед глядачів. Стрічка режисера Антоніо Лукіча зібрала безліч нагород на українських та закордонних фестивалях. Зокрема, нагороду за найкращий фільм на національній кінопремії «Золота дзиґа», спеціальну премію журі на міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах та багато інших.

Повторний показ фільму — 7 січня о 19:40.

О 20:00 йтиме «Різдвяний концерт на UA: КУЛЬТУРА» за участі народної артистки України Ніни Матвієнко та заслуженого артиста України Дмитра Андрійця. Також дует ТЕЛЬНЮК: Сестри виступлять зі своєю новою різдвяною програмою, в якій прозвучать пісні «Янголи світлі», «На тебе уповаю», «Люляй…», «Різдвяна колискова» та інші.

О 22:05 різдвяний настрій створюватиме легендарний гурт ВІА «Кобза».

7 січня

О 14:20 Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» влаштують справжні «Різдвяні вечорниці» з піснями та жартами.

О 22:05 Народний артист України Іво Бобул створить святкову атмосферу своїми найкращими піснями «Розмова з тобою», «А вже осінь прийшла у мій сад», «А липи цвітуть», «Минає день» та іншими у своєму сольному концерті.

Дивіться тематичні програми та святкуйте Різдво 6 і 7 січня на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА.