Новини компанії

Листопад 27, 2020

«Збережи пам’ять і збережи правду» — до роковин Голодомору на UA: Радіо Промінь

До Дня пам’яті жертв Голодоморів UA: Радіо Промінь підготувало спецпроєкт «Збережи пам’ять і збережи правду». Спецпроєкт лунатиме 28 листопада впродовж усього дня щодвігодини на другому каналі Суспільного радіо. 

Читайте також:  До роковин Голодомору: спецефіри на UA: Українське радіо

«Збережи пам’ять і збережи правду» — це свідчення очевидців, які пережили голодомори. Ведучі UA: Радіо Промінь озвучили збережені в архівах спогади  українців, які постраждали від голоду. 

Креативна продюсерка UA: Радіо Промінь Вікторія Польченко зазначає: «Цього разу ми зосередилися на тому, щоб пов’язати події Голодомору 1930–1933 років із тим, наскільки сучасні люди про це знають, наскільки вони обізнані щодо нашої історії. Ми взяли свідчення про Голодомор, збережені в архівах — спогади тих людей, які по всій Україні разом переживали штучний голод. Це свідчення людей, які змогли вижити. Команда Променя озвучила ці свідчення голосами наших ведучих. Це важливо, тому що треба зберегти пам’ять і треба зберегти правду. Ця правда — про Голодомор, якою б страшною й жахливою вона не здавалася тим, хто живе зараз»


UA: Радіо Промінь — найперше музичне радіо України. Протягом останніх п'яти років його FM-мережа зросла вп’ятеро. 95% пісень в ефірі UA: Радіо Промінь — українською мовою, в Києві мовить на частоті 97.2 FM. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.