Новини компанії

Вересень 14, 2020

Хто боротиметься на виборах у Львові й на Донеччині: «Зворотний відлік» на Суспільному

У понеділок, 14 вересня, о 21:35 у студії суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» говоритимуть про найважливіші події в Україні: як відбуватимуться місцеві вибори в Донецькій області та хто претендує на посаду міського голови Львова.

Читайте також: Наступного тижня про вир подій розкажуть ведучі «Суспільної студії» Москвіна, Сухан та Сніцарчук

До студії суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» запросили: депутата від фракції «Європейська Солідарність», колишнього очільника Львівської облдержадміністрації Олега Синютку, депутата від фракції «Голос» Ярослава Рущишина, Дмитра Лубінця від депутатської групи «Партія «За майбутнє» та депутатку від фракції «Європейська Солідарність» Марію Іонову.

На скайп-зв’язку зі студією буде заступник начальника військово-медичного клінічного центру Західного регіону — начальник медичної частини Тарас Кльофа.

Ведучі токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» Мирослава Барчук та Павло Казарін разом із лідерами громадської думки ставитимуть запитання гостям програми. Цього разу до студії запросили представників Львівщини й Донеччини: політолога Костянтина Батозького, журналіста та письменника Остапа Дроздова, журналіста Романа Чайку й ветерана АТО та письменника Мартіна Бреста.

Жодного фейку не пропустить Максим Скубенко, який щопонеділка в прямому ефірі «Зворотний відлік. Місцеві» викриватиме маніпуляції передвиборчої кампанії в Україні.

Телеглядачі також мають змогу долучитися до ефіру та поставити своє запитання гостям студії або залишити коментар у Viber за номером (067) 300-6700.

Читайте також: Суспільне запускає мультимедійний виборчий марафон «Місцеві»

Аудиторія перебуватиме в студії з дотриманням соціальної дистанції та інших санітарних норм.

Дивіться новий сезон суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» щопонеділка о 21:35 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, на всіх регіональних каналах Суспільного, а також слухайте в ефірі UA: Українське радіо й умикайте трансляцію на YouTube-каналі.