Новини компанії

Вересень 14, 2020

Команда UA: ЗАКАРПАТТЯ повертається до звичного режиму роботи

Команда філії Суспільного UA: ЗАКАРПАТТЯ відновила випуски новин на телеканалі (щобудня о 17:00, 19:00 та 20:30) і в ефірі UA: Українське радіо. Ужгород12:10, 17:10 та 20:10), а також вихід телепроєкту «Тема дня»19:20). Інформаційні випуски на Тиса FM виходитимуть у звичному режимі — щогодини з 12:00 до 18:00 включно — від завтра, 15 вересня.

Читайте також: Юрій Шилов й Азад Сафаров навчали редакції нацспільнот Суспільного

«Небезпека спалаху коронавірусної інфекції в колективі позаду, тож редакції новин і проєкту «Тема дня» змогли повернутися до звичних робочих буднів. Оперативні, чесні й незаангажовані новини про регіон — важливі для глядача та радіослухача, тим паче в передвиборчий період. А фаховий аналіз усього, що відбувається на Закарпатті сьогодні, від команди суспільно-політичного напряму допоможе мешканцям області проголосувати, керуючись логікою та тверезим розумом, — коментує продюсер Закарпатської філії Суспільного Євген Тичина. — Проте ймовірність захворіти залишається й надалі, тому вся команда дотримується рекомендацій медиків: працівники носять маски та за можливості дистанціюються одне від одного. Приміщення регулярно прибирають».

Нагадаємо, 4 вересня філія Суспільного UA: ЗАКАРПАТТЯ змінила режим роботи. Частина команди працювала дистанційно через підтверджений випадок захворювання на коронавірус у колеги. Щоб не допустити спалаху інфекції, на дистанційний режим перевели команду новинарів філії та суспільно-політичного напряму телеканалу. Решта фахівців, зокрема й ті, хто виготовляє проєкти мовами національних меншин Закарпаття, працювали без змін.

Читайте також: Суспільне розвінчуватиме міфи про Донбас

Оперативну інформацію від UA: ЗАКАРПАТТЯ шукайте на цифрових платформах: сайті suspilne.media, фейсбук-сторінці та ютуб-каналі філії. Розлого — у випусках новин, теле- й радіопроєктах Закарпатської філії Суспільного. З телепрограмою можна ознайомитися на сайті uz.suspilne.media.