Новини компанії

Липень 10, 2020

Медичні знання народів світу — в документальному циклі «Світова медицина» на UA: КУЛЬТУРА

З 13 по 17 липня о 21:10 дивіться на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА документальний цикл «Світова медицина» франко-німецького культурного каналу ARTE. Ведучий циклу Бернар Фонтані — лікар швидкої допомоги, який подорожує світом, щоб дізнатися таємниці зцілення недуг у традиціях різних народів.

Читайте також: Мирослав Скорик, Іван Драч та Олександр Довженко — секрети таланту в серії «Великі українці» на UA: КУЛЬТУРА

У першій серії «Китай — медична справа монахів-воїнів» глядачі дізнаються про монахів Шаоліня — відомого буддійського монастиря у центральному Китаї, де зародилося бойове мистецтво кунг-фу. Сьогодні монахи відомі своєю медициною, заснованою на знаннях рослин, маніпуляціях із тілом й акупунктурі. 

Серія розповість про медичні секрети династії Цін, традиційні принципи лікування: загоєння ран, полегшення болю й навіть лікування діабету цілющими рослинами, а також про медитацію та інші духовні практики для здоров’я тіла і духа.  

Монахи-знахарі розкажуть про дзен-філософію й практику кунг-фу, як запобігати хворобам, а не лікувати їх, і навчать нетрадиційних способів діагностики недуг. 

Наступного тижня на глядачів також чекають серії «Китай — медицина сотні трав» про цілющі властивості рослин, приготування лікувальних відварів і настоянок за рецептами китайських цілителів та «Монголія — за межами степів», у яких таємницями медичних знань ділитимуться степові народи.

Запрошуємо переглянути цикл «Світова медицина» на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті каналу та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.