Новини компанії

Червень 26, 2020

Змінюйте світ за допомогою смартфона. Безкоштовний вебінар про мобільну журналістику від Суспільного

Хочете транслювати репортажі наживо, але єдина доступна техніка — мобільний? 1, 8 та 15 липня Академія суспільного мовлення за підтримки партнерів* проведе серію безкоштовних вебінарів «Мобільна журналістика». На онлайн-тренінгу від Суспільного ви дізнаєтеся, як використати ґаджет для підготовки репортажу на будь-яку тему й транслювати його в режимі реального часу.

Читайте також: 5 лайфхаків вивчення англійської від викладачки курсів на Суспільному

Журналіст, тренер Deutsche Welle Akademie, а також співзасновник та виконавчий директор медіагрупи «Накипіло» Роман Даниленков розповість, як правильно подати історію, аби вона привернула увагу широкої аудиторії, та про технічні нюанси зйомки на мобільний.

За три дні вебінару ви дізнаєтеся:

  • як обрати ґаджет й аксесуари для роботи: що важливо, а без чого можна обійтися;
  • про підготовку та налаштування мобільних пристроїв;
  • про структуру відеоісторій;
  • які існують формати відеороликів та поради щодо їх відтворення;
  • як працювати з програмами монтування відео на ґаджетах;
  • поради щодо розміщення контенту й власної безпеки.

Вебінар відбудеться 1, 8 та 15 липня о 19:00, триватиме дві години. Онлайн-тренінг організують на платформі ZOOM.

Щоб узяти участь у вебінарі, заповніть форму за посиланням до 17:00 14 липня. Підтвердження надішлють учасникам на електронну пошту.

Інформацію про інші вебінари шукайте на сайті Академії суспільного мовлення, згодом їх анонсують на корпоративному сайті Суспільного мовника. Академія суспільного мовлення (Public Media Academy) — навчальний центр Суспільного мовника, який працює з 2017 року, а з 2019-го — проводить події для зовнішньої аудиторії.

* Вебінари проводять у межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. Також, аби підтримати трансформацію українського суспільного мовника, навчальний заклад DW Akademie співпрацює з благодійною організацією BBC Media Action. Мета проєкту — промоція суспільного мовлення завдяки створенню функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

Фотографувала Анастасія Мантач