Новини компанії

Травень 21, 2020

Команда Суспільного зробила спільне фото на День вишиванки

Суспільне продовжило традицію спільного фото на День вишиванки. Цьогоріч зустріч команди відбулася в онлайн-форматі, об’єднавши в час карантину всіх працівників Суспільного мовника в різних регіонах України.

Читайте також: Міжрегіональний спецефір, тематичні ролики та конкурс: День вишиванки в ефірі філій Суспільного

У події взяли участь 40 працівників Суспільного з 10 областей. Це новий формат святкування Дня вишиванки, адже раніше центральна дирекція і кожна філія проводили зйомку окремо. З 2017 року працівники Суспільного традиційно збираються на подвір’ях теле- й радіоцентрів у різних містах України для фото.

«Я вдячна всім, хто долучився, адже карантин — не привід занедбувати чудову традицію. Нині особливо важливо відчувати командний дух і нашу єдність попри всі виклики часу», — сказала директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко.

На початку зустрічі вона звернулася до учасників акції: «Єдність — це не про відсутність суперечок, а про наявність спільної мети. Це не про можливість просто потиснути комусь руку, а про можливість розраховувати на руку підтримки й допомоги, коли вона потрібна. Урешті, це про спільні цінності та принципи. І тому байдуже, яка відстань між нами сьогодні. Наша країна, наша культура, спільна історична пам’ять є тими найбільшими цінностями, які нас об’єднують».

Команда Суспільного закликає всіх охочих цього дня долучитися до акції та зробити спільні фото з друзями й колегами у вишиванках за допомогою засобів онлайн-зв’язку. 

Нагадаємо, доки триває карантин, Суспільне створює онлайн-екскурсії Україною. Уже можна прогулятися найцікавішими місцями в Чернігові, Запоріжжі, Сумах та Чернівцях.