Новини компанії

Березень 27, 2020

Суспільні мовники — надійне джерело інформації під час кризи COVID-19

Під час загострення ситуації з COVID-19 у Європі та всьому світі дедалі більша аудиторія звертається до суспільних медіа по достовірний новинний контент.

Cлужба медіааналітики ЄМС провела дослідження «Ефективність суспільних медіа для аудиторії під час кризи COVID-19», у якому з’ясувала, що охоплення вечірніх новин суспільних мовників подвоїлося, а їх загальний щоденний перегляд зріс у середньому на 14% із початку пандемії COVID-19.

Читайте також: Як суспільні мовники працюють під час пандемії COVID-19

Члени ЄМС швидко реагують на ситуацію, розширюючи та змінюючи програмну сітку мовлення й запускаючи новий контент. Їхні новинні редакції працюють із безпрецедентним обсягом запитів від аудиторії. І також борються з поширенням COVID-19, запроваджуючи карантинні заходи для працівників — від суворих методів захисту для журналістів «у полі» до переведення редакцій на дистанційну роботу.

Водночас місія суспільних мовників — інформувати та навчати — залишається пріоритетом. Починаючи від найсвіжіших рекомендацій для збереження здоров’я до боротьби з «інфодемією» дезінформації і фейкових новин.

«У часи загальнонаціональної та міжнародної кризи мільйони людей звертаються до суспільного телебачення, радіо та інтернет-ресурсів. Коли справа стосується громадського здоров’я, населенню потрібне джерело надійної та перевіреної інформації. Епідемія коронавірусу демонструє, що журналісти цих організацій готові на більше, ніж будь-коли, щоб максимально оперативно роздобути найкращі новини», — зазначила заступниця директора з питань медіа та очільниця новин ЄМС Ліз Корбін.

Суспільний мовник України акумулював усі доступні ресурси, аби своєчасно інформувати громадян про пандемію COVID-19, зокрема запустив щоденний міжплатформовий марафон «На карантині». Суспільне транслює богослужіння, щоб віряни мали змогу задовольнити духовні потреби, та готує освітні програми, аби школярі не залишилися в період карантину без навчального контенту. 

Нагадаємо, рахунки Суспільного досі заблоковані, а команда мовника звертається до Кабінету Міністрів України з проханням не зменшувати видатків на діяльність телерадіокомпанії та переглянути наміри щодо скорочення видатків на сферу культури. Поза тим телерадіокомпанія далі здійснює діяльність відповідно до своєї місії та робить усе, щоб виправдати довіру аудиторії.