Новини компанії

Березень 24, 2020

UA: КУЛЬТУРА покаже телепрем’єру до Міжнародного дня театру

27 березня в Міжнародний день театру о 21:25 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться прем’єра нової телеверсії вистави «Сталкери» за п’єсою Павла Ар’є, а також розмова з театральними режисерами про сучасний український театр.

«Сталкери» — вистава театру «Золоті ворота», специфічна комедія на дві дії про химерних мешканців зони відчуження, у чиєму побуті реальність легко сплутати з міфом і навпаки, а Чорнобильська зона тут стає метафорою всієї України.

Головні ролі виконують актриса «Молодого театру» Ірма Вітовська-Ванца й актори театру «Золоті ворота» Олексій Нагрудний, Віталіна Біблів та Владислав Писаренко. Вистава йде в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. Режисер-постановник — Стас Жирков. 

До телепоказу вистави о 19:35 у цикловій програмі #NeoСцена ведучий Олег Вергеліс поговорить з її постановником — молодим й успішним театральним режисером, художнім керівником Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра Стасом Жирковим. Він розпитає його про роботу театру та нові вистави, зокрема про спектаклі «Сталкери» й «Слава героям». Режисер розповість, як працювалося в «Сталкерах» з Ірмою Вітовською-Ванцою та що хоче побажати українським театральним акторам.

Для любителів нічних переглядів о 2:35 телеканал UA: КУЛЬТУРА пропонує сюжет про відомого українського театрального режисера Станіслава Мойсеєва від Громадського телебачення.

Нагадаємо, на період карантину з 23 березня на каналі UA: КУЛЬТУРА стартував відеолекторій із мистецтва.

 

Фотографувала Анастасія Мантач