Новини компанії

Лютий 05, 2019

У Кропивницькому вручили відзнаки "У фокусі добра"

1 лютого у Кропивницькому відбулося вручення відзнаки за суспільно корисні ініціативи "У фокусі добра".

"Сьогодні на Суспільному Кіровоградщини зібралися близькі нам по духу люди, — розповіла продюсерка Кіровоградської філії Суспільного Олена Кваша, — люди, які займаються суспільно корисними справами, здійснюють важливу роботу у своїх громадах. Не чекають чогось, а змінюють життя власними силами".

Відзнаку "У фокусі добра" започаткували у 2018 році. Номінантів визначали працівники Суспільного у Кропивницькому, активні громади та громадські організації краю, підписники Фейсбук-сторінки UA: Українського радіо Кропивницький.

"У нас виникла ідея об’єднатись під гаслом добра. Всі, хто протягом року працював для громади, ніс добро, розповідав про свої ініціативи в ефірах Суспільного, отримали можливість стати номінантами відзнаки "У фокусі добра". Кандидатів на перемогу ми запросили на підсумкові ефіри програми "Радіомайдан", щоб ще раз нагадати про їхню роботу, розказати слухачам і глядачам, за що цих людей представили до тієї чи іншої відзнаки", — розповідає Наталія Гавришко, лінійна продюсерка Кіровоградської філії Суспільного.

Всього було визначено 16 номінантів, семеро отримали відзнаки як переможці премії "У фокусі добра".

  • "Громадським діячем року" став ініціатор та організатор Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків "Щаслива родина — квітуча Україна" Микола Цуканов;
  • "Громадською діячкою року" назвали голову громадської організації "Озеленення Кропивницький" Надію Паливоду;
  • в номінації "Молодіжна ініціатива року" переміг проект "Екопатруль" громадської організації "Перспектива молоді";
  • відзнаку в номінації "Платформа року для розвитку отримала "Громадська організація "Університет третього віку "Натхнення";
  • в номінації "Гуманітарна місія року" переміг засновник притулку "Дім Милосердя" Володимир Лебєдєв;
  • в номінації "Відкриття року" відзначені співзасновниці проекту "Баба Єлька" Світлана Буланова, Вікторія Семененко та Інна Тільнова;
  • в номінації "Історія об’єднання року" нагороджено культурно-освітній центр "Толока".

"Завдяки Суспільному люди дізнаються про нашу роботу. Роботу, що є сенсом нашого життя. Наші експедиції націлені на збереження культури краю: ми записуємо автентичні пісні і обряди, спогади про минуле. Дякую всім хто підтримує! Дякую UA: Суспільне мовлення — каналу "Кіровоград", UA: Українське радіо Кропивницький та Олені Кваші за те, що ви з нами", — зазначила Світлана Буланова, одна з натхненниць проекту "Баба Єлька".

Додамо, що ось уже півроку в команді Світлани працює Майкл Ендрюс, волонтер Корпусу миру. Культура українського народу, експедиції "Баби Єльки" настільки захопили його, що, крім фотолітопису проекту, Майкл працює і над дослідженням історії своєї сім’ї в Америці.

Команда Суспільного Кіровоградщини впевнена, що чекати змін не варто, треба брати ініціативу у свої руки та змінювати країну разом. Тільки так ми зможемо зміцніти й відчути єдність.

Ініціативу "У фокусі добра" буде продовжено, тож чекаємо на нових героїв, що хочуть змінити життя на краще.

Фото Олексій Каприця