ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ для учасників мистецького конкурсу для відбору ідеї постановки номера учасника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2020 та її реалізації

Жовтень 01, 2020

ДОДАТОК 2

ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ

для учасників мистецького конкурсу для відбору ідеї постановки номера учасника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2020 та її реалізації

Творче завдання

Для визначеного АТ «НСТУ» учасника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2020 (далі – ДПКЄ-2020), його конкурсного твору (пісні) та відповідно до умов творчого завдання запропонувати ідею постановки номера для виступу учасника та в разі перемоги в мистецькому конкурсі реалізувати її. 

Опис творчого завдання

Творче завдання полягає у створенні ідеї постановки номера (далі – Проєкт) із подальшою реалізацією, зокрема написанням режисерського сценарію номера, розробленням світлової партитури, відеографіки (віджеїнгу), постановкою хореографії для конкурсного твору «Відкривай» представника від України на ДПКЄ-2020 Олександра Балабанова (https://youtu.be/uXKvCkbIxY4).

Учасник Мистецького конкурсу має надати АТ «НСТУ» підготовлений Проєкт після ознайомлення з: параметрами сцени, її виглядом та конфігурацією; специфікацією, кількістю та розташуванням світлових приладів; виглядом та технічними характеристиками декорації, що складається з LED-стіни та LED‑підлоги; розстановкою камер.

Проєкт постановки концертного номера має містити:

  1. опис драматургічної ідеї постановки (включно з темою та атмосферою постановки);
  2. сценографію (включаючи колористичне та світлове рішення);
  3. інформацію про образ кожного виконавця на сцені (соліста, бек-вокалістів (за потреби), танцівників (за потреби), інше);
  4. опис ідеї хореографії (якщо це передбачено ідеєю постановки);
  5. інформацію про реквізит (якщо це передбачено ідеєю постановки);
  6. опис відеографіки для елементів декорації, що складається з LED-стіни та LED-підлоги (описове та/або у вигляді ескізу та/або референсу);
  7. цінову пропозицію.

ПРИМІТКА:

Параметри сцени, її вигляд та конфігурація; специфікація, кількість та розташування світлових приладів; вигляд та технічні характеристики декорації, що складається з LED-стіни та LED-підлоги; розстановка камер є конфіденційною інформацією, яка надається АТ «НСТУ» Учасникам Мистецького конкурсу у вигляді деталізованого технічного завдання після підписання ними Зобов’язання про нерозголошення відомостей, що становлять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію АТ «НСТУ».

Захист Проєктів відбувається у вигляді презентації Проєктів Учасниками особисто в режимі онлайн-відеоконференції шляхом трансляції презентації у форматі Power Point у супроводі усних коментарів до неї.

Порядок подання Проєктів для участі в Мистецькому конкурсі:

Проєкт постановки готується у вигляді презентації у форматі Power Point та подається шляхом надсилання матеріалів Проєкту в межах строків, визначених Порядком проведення мистецького конкурсу для відбору ідеї постановки номера учасника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2020 та її реалізації, на електронну адресу eurovision@suspilne.media.

Вимоги до постановки:

1) Ідея/Проєкт обов’язково має відповідати цьому творчому завданню;

2) Ідея/Проєкт має бути оригінальною та не порушувати права та інтереси третіх осіб;

3) Проєкт потребує творчого підходу реалізації в рамках сучасних тенденцій з огляду на специфіку телевиробництва та з максимальним використанням зазначених технічних ресурсів.

Контактна інформація: телефон для довідок з питань умов та вимог Мистецького конкурсу: (044) 481-51-28.

Період подання Учасниками Проєктів: упродовж чотирьох робочих днів після отримання Учасником деталізованого технічного завдання від АТ «НСТУ», але не пізніше 19.10.2020.