Новини компанії

Березень 11, 2020

У Будинку звукозапису Суспільного радіо відбувся концерт Марії Бурмаки

5 березня в Будинку звукозапису Суспільного радіо виступила Марія Бурмака з програмою «Ніжно. Тихо. Голосно». Концерт складався з двох частин: перша була камерною — під акомпанемент музиканта гурту Gypsy Lyre Геннадія Бондаря. Друга прозвучала в супроводі Симфонічного оркестру Суспільного радіо під керівництвом народного артиста України Володимира Шейка.

Співачка представила нові версії пісень. Композицію «Прочитай мої слова по губах», написану для людей із вадами слуху, виконали жестовою мовою. Концертну програму транслювали радіоканали Суспільного.

«Я вітаю всіх, хто в цьому залі, слухачів Українського радіо, Радіо Культура та Радіо Промінь. Ми знаємо, що з нами вся Україна. Це радіо було і є завжди, воно є в FM-діапазоні, у кожній квартирі, у кожній маленькій хаті. Тому я вітаю всіх — нас значно більше, ніж сьогодні зібралося тут», — почала концерт Марія Бурмака.

Співачка поділилася історіями створення пісень.

«Найемоційнішою миттю для мене було почути оркестрове виконання моїх пісень. Те, що ти придумуєш, про що мрієш — звучить у твоїй голові, а потім ти чуєш це у виконанні Симфонічного оркестру», — сказала Марія Бурмака.

Це вже другий концерт Симфонічного оркестру Суспільного радіо з Марією Бурмакою, зазначив Володимир Шейко. Цю подію для оркестру він назвав «ліричним відпочинком».

«Перший концерт відбувся минулого року й мав колосальний успіх! Це лірична, ніжна, емоційна музика. Співтворчість була цікавою і для Марії, і для оркестру. За ініціативи UA: Радіо Промінь вирішили провести ще один концерт, бо виявилося, що людей, які хочуть побачити його, надзвичайно багато», — розповів керівник Симфонічного оркестру Суспільного радіо.

Почути запис концерту Марії Бурмаки «Ніжно. Тихо. Голосно» можна за посиланням.